Spektrometr do badania składu złota Goldscope SD - Helmut Fischer

Rafinacja złota

Przed przystąpieniem do rafinacji złota czy innych metali szlachetnych niezwykle istotne jest określenie ich składu. Podobnie w praca jubilerów nie ogranicza się wyłącznie tworzenia i dystrybucji biżuterii, ale także określania zawartości poszczególnych pierwiastków, co jest wbrew pozorom bardzo istotnym zadaniem. 

Spektrometr do złota Goldscope SD

Spektrometr do złota Goldscope SD marki Helmut Fischer to przyrząd przede wszystkim wszechstronny. Z tego powodu sprawdzi się nie tylko w przypadku złota, ale też innych metali szlachetnych, biżuterii, stopów dentystycznych, platyny, srebra itd. Co ciekawe, oprogramowanie ma pełną polską wersję językową. Dzięki niewielkim wymiarom nie ma problemu z brakiem wystarczającej ilości miejsca w firmie. Ten spektrometr jubilerski dostarczany jest z zewnętrznym komputerem, laptopem lub stacjonarnym. Można go spotkać w urzędach probierczych, skupach złota, u producentów wyrobów jubilerskich itd. Swoją popularność urządzenie zawdzięcza dokładności oraz szybkości pomiarów. Trwają one zazwyczaj 20-100 sekund. Do tego obsługa jest bardzo prosta.

Lider na rynku

"

Marka Fischer jest liderem na rynku urządzeń do badania składu złota. Od połowy XX wieku oferuje wysokiej jakości urządzenia, które wykonują bardzo dokładne pomiary, dzięki czemu są doceniane przez różne branże.

Dowiedz się więcej!

Helmut Fischer

Kontakt!
  • Masz pytania? Napisz do nas! Nasi specjaliści chętnie chętnie Ci pomogą.

ITA Polska

Sprawdź ofertę
  • Produkty marki Helmut Fisher znajdziesz na stronie firmy ITA.

Spektrometr

Urządzenia
  • Jak działają urządzenia? Dowiedz się więcej o spektrometrach!